REFOWANIE BRONI


Po zdobyciu wymaganej liczby doświadczenia broń awansuje na kolejne poziomy, po czym zatrzymuje swój rozwój do momentu wykonania na niej procesu rafinacji(uszlachetniania). Aby ulepszyć swoją broń, należy udać się do kowala w Sabuk lub TaoSung, który to będzie wymagał od nas pewnej ilości gotówki(zależnej od poziomu postaci), conajmniej 3 sztuki BlackIronOre (do zdobycia z moba BlackIronRock we wschodniej i zachodniej kopalni w BorderProvince) oraz conajmniej 3 sztuki biżuteri z atrybutem, który chcemy ulepszyć.

BlackIronOre

UWAGA! - Robiąc refine lepiej schować wszystkie inne itemy które mamy w plecaku do schowka, ponieważ kowal wszystkie itemy z baga bierze do refine !!!!

Po wykonaniu rafinacji i odebraniu broni od kowala należy uderzyć dowolnego moba, gracza, lub NPC w celu sprawdzenia czy nasze uszlachentnianie się powiodło.

Ulepszać można następujące atrybuty broni:
-DC/SC/MC
-DUR
-Att(Atom)


Każdą broń można ulepszyć 15 razy, po czym osiąga ona swój maksymalny poziom.

Proces rafinacji broni owiany jest masą legend i domysłami. Nikt tak naprawdę nie wie ile BlackIronOre i o jakim purity należy użyć oraz jakiej ilości oraz jakości biżuterii, aby zapewnić sobie sukces. Niektórzy zabijają bossa, czy też expią nieco dłużej przed wykonaniem rafinacji. Dla niektórych ważna jest również godzina wykonania, czy też cel na którym sprawdzą swoje ulepszenie. Każdy musi odnaleźć swój własny sposób, który zapewni mu sukces.

Jeżeli refowanie idzie kiepsko to można taką broń wyczyścić posiadając trochę gotówki i kamień EvilSpiritSpar, który można pozyskać z nielicznych bossów. Czyszcząc swoją broń musimy mieć na uwadze, że może ona zostać zepsuta w tym procesie i zwyczajnie zniknąć. Może też się okazać, że po oczyszczeniu dostanie ona bonusowe atrybuty na start. Jeżeli czyszczona broń nie była zrefowana do końca(max lvl) to istnieje znacznie zwiększona szansa, że broń zniknie.

Broń można wyczyścić również w procesie przekucia (zmiany jej rzadkości).