Legend of Mir 3 - Empire Revolution - Wierzchowce

WIERZCHOWCE


WPROWADZENIE


Wierzchowce to przydatne zwierzaki pozwalające graczom na szybsze przemieszczanie się na niektórych mapach. Poza prestiżem z ich posiadania zwiększają również przydatne dla każdego gracza statystyki takie jak udźwig plecaka, udźwig postaci, zdolności regeneracyjne lub nawet statystyki ofensywne.

PIERWSZY WIERZCHOWIEC


Swojego pierwszego wierzchowca (Brązowego Konia) można zakupić bezpośrednio od stajennego Walter'a w King's Landing(375,304) za symbliczną sumę 50'000 złota. Z pewnością ten wydatek szybko się zwróci. Gdy już otrzymamy swojego pierwszego konika możemy w każdej chwili wsiąść na niego klikając klawisz [M] oraz kliknąć go ponownie by z niego zejść. Będąc na koniu nie można atakować, ani używać umiejętności. Można natomiast przemieszczać się z podwójną prędkością biegania przytrzymując PPM.

SPADANIE Z WIERZCHOWCÓW


Jeżeli zdarzy się Wam zginąć, będąc na jakimś wierzchowcu, to miejcie na uwadze fakt, że nie będzie możliwe podanie Wam np. wydropionego z Waszej postaci przedmiotu gdy wciąż jesteście martwi. W normalnych warunkach można podawać przedmioty martwym graczom poprzez rzucanie ich bezpośrednio na takiego gracza(przy założeniu, że ten go podniesie), jednak gdy spadniecie z wierzchowca to takie coś będzie po prostu niemożliwe.

RODZAJE WIERZCHOWCÓW I ICH BENEFITY


Gracze wraz z kolejnymi poziomami oraz wykonywaniem specjalnych Questów lub za Integrale mogą zmienić swojego wierzchowca. Poniżej prezentujemy listę dostępnych wierzchowców oraz ich unikalne benefity:

Brązowy Koń (+150 BagWeight)
Biały Koń (+300 BagWeight) (Znacznie zwiększona szybkość HP oraz MP regenu postaci)
Biały Lew (+400 BagWeight) (+ 15-20 DC/MC/SC)
Złoty Lew (+500 BagWeight) (+ 30-40 DC/MC/SC)