EVENTY AUTOMATYCZNE


WPROWADZENIE


Eventy automatyczne, to takie które mogą wystartować i zakończyć się bez ingerencji GM. Zwykle są to eventy cykliczne lub organizowane w specyficznych warunkach. Na eventach automatycznych obowiązuje standardowo regulamin eventów oraz powiązany z nim regulamin servera.

SPIDERS WEEKEND


Jest to event cykliczny organizowany w pierwszy weekend każdego miesiąca i trwający przez 2 dni (sobota/niedziela).

Podczas trwania eventu gracze mają możliwość wejścia na specjalną mapę eventową poprzez NPC Arina w SnakeValley za drobną opłatą w postaci matsów z DarkWoods (SpiderSilk). Event polega na zabijaniu pająków oraz eventowego bossa Arachne w celu zdobywania doświadczenia, złota oraz eventowych matsów (SpiderWeb oraz LargeSpiderWeb). Zdobyte matsy można wymienić u NPC Bertrand(358,272) w Valyrii na punkty, za które można kupić wybrane teleporty do KR. Boss eventowy ma również szansę na drop przedmiotów czasowych na dany przedział poziomowy. Dodatkowo gracz może zdobyć nagrody za zabicie określonej ilości mobów eventowych. Progi ilościowe jak i nagrody są uzależnione od poziomu postaci. Progress ilości zgładzonych mobów jest wyświetlany po każdym zabitym mobie.

(!) Moby eventowe zabite przez pety Taoisty lub innych pomocników nie są zaliczane do ogólnej ilości zabitych mobów, dlatego też wymagane progi Taoistów są obniżone w stosunku do pozostałych klas.

Event ten jest obecnie podzielony na przedziały poziomowe:

* 0-39 lvl
* 40-49 lvl
* 50-59 lvl

Po wejściu na event, w zależności od obecnego poziomu, gracz zostanie przeniesiony na odpowiedającą jego poziomowi mapę eventową.

Ze względu na pierwsze uruchomienie eventu progi ilościowe z nagrodami oraz same nagrody zostaną opisane po jego zakończeniu.

(!)W zależności od aktualnych potrzeb, czy też zaistniałych okoliczności ogólne zasady, jak i czas organizowania eventu może ulec zmianom.