Archiwum News

8.01.19


STAŁY BONUS DO DOTACJI

Aby nie trzymać graczy w niepewności kiedy będą kolejne bonusy do dotacji i co będzie tym bonusem postanowiliśmy stworzyć system stałego bonusu.
Od dzisiaj do każdej dotacji gracze otrzymają bonusowo 1 EmpireCoin za każde wydane 1 zł.

Za otrzymane EmpireCoin'y gracze będą mogli kupować specjalne skrzynki zawierające rozmaite przydatne przedmioty. Dostępność niektóych skrzyń może się zmieniać okresowo, a wraz z czasem zapewne będzie pojawiać się ich więcej. Jeżeli macie dobry pomysł na fajną skrzynkę dajcie nam znać.SHARDY

Wraz z wprowadzeniem nowego systemu bonusów, stworzone zostały zupełnie nowe przedmioty nazwane przez nas Shardami o różnych ciekawych efektach. Nie wszystkie z nich spotkacie na chwilę obecną w grze, jednak będą one wdrażane wraz z czasem do nowych skrzyń lub będą ciekawymi nagrodami na eventach i konkursach.


SPECJALNE PRZEDMIOTY

Oprócz shardów powracają także unikatowe lub wycofane wcześniej przedmioty i będą na chwilę obecną dostępne jako potencjalna zawartość skrzyń specjalnych lub dodatek do eventów.


Szczegółowe informacje na temat Skrzyń Specjalnych, Shardów i przywróconych przedmiotów znajdziecie w poradnikach: [SHARDY] [SKRZYNIE]

EmpireRevolution Team

Bugowanie itemów czasowych (koniec grudnia)
(!) Uwaga! Jak co roku od połowy grudnia do końca obecnego roku wynajęte itemy czasowe mogą znikać po relogu. Używacie je więc na własną odpowiedzialność(nie będzie zwrotów). Przyczyna tego zjawiska nie jest nam znana i pozostaje jedną z wielu zagadek Mir'a.

28.12.18Zgodnie z zapowiedzią jeden z elementów profesji wizowej - "Paktowanie z Demonami" zostało zamienione na "Rytuał Przyzwania".

Mamy nadzieję, że nowy system zostanie dobrze przyjęty przez graczy i doda pewnego powiewu świeżości, jednocześnie nie będąc nadużywanym.

Szczegółowe informacje na temat Rytuałów Przyzwania znajdziecie w poradniku do Magii Run [LINK]


EmpireRevolution Team

27.12.18Aby wymienić HollowHat, FakeHat oraz Hat zdobyte na evencie na zakładalną czapkę należy je wysłać do GM Hades w grze(poczta) wraz z matsami ulepszającymi UpgradeBox(*). W przypadku ADV należy podać wybrane przez gracza odporności (fire,cold,light,wind,holy,dark,phantom).

Wnioski na czapki przyjmowane są do 30 grudnia do 23:59. Czapki zostaną rozesłane pocztą 31 grudnia.

Czapki są przypisane do postaci i należy je zwrócić do 30 stycznia do godziny 23:59 na pocztę GM Hades w grze, z tej samej postaci na którą została wysłana.

EmpireRevolution Team

9.12.18Start eventu: 21 grudnia godzina 10:00 (King's Landing obok Safe)
Zakończenie eventu: 26 grudnia godzina 22:00


Nadchodzą święta, pomocnicy Mikołaja podprowadzili mu cały towar i prezenty, a podmuch wiatru na dodatek zabrał jego kolekcję czapek mimo bezwietrznej pogody.

W tym roku przygotowane zostały 3 mapy o różnych poziomach trudności i różnych dropach, na których spotkacie zarówno moby jak i Bossy. Każdy z graczy będzie miał wolny dostęp do każdej z map. Zwykłe moby będą miały szansę na drop czapek, mikstur rozgrzewających oraz ulepszeń do czapek(rzadko), a Bossy(jest ich 4 rodzaje) będą dropić ulepszenia do zdobytych czapek oraz przydatne dodatki.

Zdobyte przez was w czasie eventu czapki i ulepszenia będą wymieniane po nowym roku na prawdziwe, zakładalne czapki Mikołaja (na 30 dni - zwrotne).

Każda zwykła statystyka czapek może zostać zwiększona maksymalnie o +10, a ADV jak to na czapkach o 1 na każdy z 7 rodzajów elementów.

Nie obawiajcie się, że na mapach jest mało mobów lub że ich zabraknie - mają one bardzo szybki czas respu!

EmpireRevolution Team

3.12.18


Nadchodzą zmiany i to spore. Zamierzamy wkrótce całkowicie przerobić(zmienić formę) Paktowania z Demonami.

Od dłuższego czasu nie był to zbyt popularny wśród graczy element czarodziejskiej profesji. Podpowiedzi i wskazówki uzyskiwane przez graczy mogły być dla nich zarówno oczywiste(bezużyteczne), jak i niezwykle pomocne. Wszystko było zależne od szczęścia i doświadczenia gracza. Niektóre ze wskazówek mogły dosłownie i w przenośni otwierać drogi przez labirynty, czy też ułatwiać zrozumienie mechaniki niektórych mobów/bossów.

Zmieniając logikę i formę obecnego systemu sprawimy, że dotychczas niszowa funkcjonalność nie będzie kompletnie pomijana. Znajdzie ona swoje unikalne zastosowanie, które powinno zadowolić wszystkich graczy. Jeżeli obecny(bieżący) system przypadł Wam jednak do gustu, to korzystajcie z niego póki jest jeszcze dostępny, gdyż zostanie zmieniony jeszcze w tym miesiącu.


EmpireRevolution Team

27.11.18


SpiderWeekend Event powraca w nowej, odświeżonej formie:

- Lekko zmniejszony poziom trudności
- Nowe atrakcyjne nagrody za ilość zabitych mobów
- Nowe matsy, które będzie można wymienić na pomocne nagrody


Event będzie trwał od 1 grudnia (sobota) do 2 grudnia(niedziela).


Opis eventu znajdziecie w poradniku do eventów automatycznych: [LINK].

EmpireRevolution Team

4.11.18


Bonus do dotacji w dniach 9.11 - 23.11:

1x PrimalShard* za każde wydane 50PLN lub 10% bonusowych Integrali gratis


*Shardy można wymieniać u specjalnego NPC w King's Landing na czasowe wersje świecącego miecza - Primala na:

3dni(1 shard)
7dni(2 shardy)
15dni(4 shardy)

** Promocje mogą się łączyć(kwota dotacji może być podzielona wg. preferencji między bonus i shardy)


Primal
52 Durability|33-100 DC|22-39 MALL|+3 Velocity|+8 Accuracy|+2 Luck|+30% Total Magic Damage|Built-in Green Poison|Duration: 3/7/15 days|Acts as light source|Rare Item

NPC eventowy(Halloween) pozostanie jeszcze do waszej dyspozycji do dnia 8.11 (czwartek) i pozwoli na wymianę pozostałych matsów na punkty oraz wykorzystanie ich w eventowym sklepie. Wykupione usługi specjalne będzie realizował GM Hades.


Udostępniono przedpremierowo na życzenie graczy Droplistę. Nie jest ona jeszcze skończona, ale powinna zaspokoić ciekawość. DROPLISTA(BETA)

EmpireRevolution Team

25.10.18


Zapraszamy na event z okazji Halloween z EmpireRevolution w dniach 1.XI - 4.XI (czw.-ndz.)

Event wystartuje o godzinie
10:00 w czwartek i zakończy się o godzinie 21:00 w niedzielę.

NPC eventowy znajduje się w King's Landing(431,366) obok Safe. Udziela on wszystkich niezbędnych informacji o evencie, pozwala się przenosić na mapę eventową oraz umożliwia korzystanie ze sklepu eventowego.

Przypominamy, że aby wziąć udział w evencie należy skorzystać z Autopatchera w celu pobrania wymaganych plików map.

EmpireRevolution Team

18.10.18


Zapraszamy na pożegnanie lata z EmpireRevolution w dniach 19.X - 21.X (pt.-ndz.)!

Z tej okazji zostanie włączony Drop x2 z mobów, subów oraz bossów lokacji:
- SnakeCave
- Ox (Dread Desert,Empty Desert, Dangerous Savanna, ShadowedFrontier)
- MinoTemple


Event wystartuje 19 października o godzinie 12:00 i będzie trwał do 21 października do godziny 20:00.

EmpireRevolution Team

13.10.18


Udostępniono Quest na Świętego Białego Lwa - "StrażnikPieczęci". Quest jest dostępny od poziomu 54.

Zmieniono tabelę expa na korzyść zarówno nowych jak i obecnych graczy.
Teraz przeskoki między kolejnymi poziomami powinny być płynniejsze, a wbijanie kolejnych poziomów przyjemniejsze.
Bez obaw - wasz poziom, ani obecny % expa nie uległ zmianie. Został przeskalowany i dostosowany do zmian.
Uwzględniono i dostosowano do zmian również doświadczenie przyznawane jako nagroda za niektóre Questy.


Zwiększono % expa przyznawany za wykonywanie DailyQuestów:
-Questy (20-29lvl) - (15%) -> (50%)
-Questy (30-39lvl) - (5%) -> (8%)
-Questy (40-49lvl) - (1%) -> (2%)
-Questy (50-59lvl) - (1% - bez zmian)

Zmniejszono również wymaganą ilość matsów lub mobów do zabicia w niektórych DailyQuestach.


Zaktualizowano i dodano listę dostępnych DailyQuestów oraz Osiągnięć/Achievementów w poradnikach na forum.

EmpireRevolution Team

17.09.18


Wielkimi krokami nadchodzą oczekiwane przez Was zmiany związane z miastami gildiowymi. Jedynym możliwym miastem do zdobycia będzie oczywiście kultowe Sabuk. Szczęśliwi posiadacze miasta będą mogli wpólnymi siłami budować jego potęgę i zwiększać użyteczność, z której to będą mogli skorzystać wszyscy członkowie zwycięskiej gildii. Zdobyte w pocie czoła ulepszenia nie będą tracone bezpowrotnie w razie chwilowej utraty miasta, a wybór kolejnych ulepszeń będzie zależał jedynie od decyzji GLM i dostępnych zasobów. Z pewnością będzie o co walczyć. Więcej informacji o całym systemie już wkrótce.

Aby gildie mogły na nowo konkurować ze sobą jak równy z równym, biorąc pod uwagę obecną ilość graczy, zdecydowaliśmy o zmniejszeniu maksymalnej ilości osób w gildiach do 14. Dzięki temu powinno powstać kilka gildii ciągle rywalizujących o miasto i jego benefity. Ustalona ilość członków może się w przyszłości jeszcze zmienić. Wszystko zależy od frekwencji graczy.

Powyższe informacje na temat zmian są podane z wyprzedzeniem, abyście mogli się do nich odpowiednio przygotować i dostosować. Powyższe zmiany (szczególnie dotyczące limitu osób w gildiach) wejdą w życie 1 października 2018r. Od tego momentu przekraczanie ilości członków będzie się standardowo wiązało z karami dla GLM.

EmpireRevolution Team

5.09.18


Już niedługo, bo 8 września (sobota) rozpocznie się event Festiwal Morza i potrwa on do 16 września (niedziela). Podczas eventu gracze będą mieli możliwość wejścia do kryjówki piratów (PirateHideout), która jest kompletną, wielopoziomową lokacją. Na każdej mapie zmierzycie się z zupełnie innymi przeciwnikami, których siła będzie rosła proporcjonalnie wraz z zagłębianiem się na dalsze piętra. W pirackiej kryjówce nie zabraknie również rozmaitych subbossów, w tym potworów z czeluści morskich jak również bossa. Kto wie jakie skarby i tajemnice mogą ukrywać straszliwi piraci w swojej kryjówce, przekonajcie się na własnej skórze.

Wejście do PirateHideout będzie możliwe u NPC znajdującego się w King's Landing obok Safe. Zalecany minimalny poziom postaci: ~40

Po restarcie będzie dostępny także nowy Quest(43lvl+): "Zaginiony w Kniei". Quest będzie można rozpocząć u NPC Allan(ForbiddenForest,179,574).

EmpireRevolution Team

9.08.18


Udostępniono nowy Quest - "Mapa skarbu".

Więcej informacji o nim znajdziecie w spisie dostępnych Questów

EmpireRevolution Team

26.07.18


Dnia 27 lipca będziemy świadkami całkowitego zaćmienia księżyca, zwanego także krwawym księżycem ze względu na barwę, którą przybiera. Warunki obserwacji tego zjawiska powinny być w tym roku bardzo dobre. Tego dnia Księżyc wzejdzie o 20:26. Jego tarcza będzie powoli pochłaniania przez cień, aż o 21:30 cały satelita w nim zniknie. Faza całkowitego zaćmienia potrwa do 23:13, gdy Srebrny Glob zacznie opuszczać ziemski półcień, co zakończy się o 1:28, czyli już 28 lipca. Jak widać, całe zjawisko potrwa długo, więc nawet niezbyt sprzyjająca pogoda i częściowo zachmurzone niebo nie uniemożliwią nam oglądania tego ekscytującego spektaklu.

Aby uczcić to wydarzenie w dniach 27-28 lipca (Piątek-Sobota) doświadczenie otrzymywane z DailyQuestów będzie potrojone (x3).


EmpireRevolution Team

18.07.18


W dniach 21-22 lipca suby będą miały 33,3% szansy na drop teleportu do odpowiadającego im KR o ile taki istnieje.

Rozpoczęcie eventu będzie poprzedzone restartem w sobotni poranek.


EmpireRevolution Team

11.07.18


Udostępniona została nowa lokacja WarriorPlanet. Lokacja ta stworzona została głównie z myślą o wojownikach z przedziału poziomowego 50-65lvl. Na lokacji występują suby oraz boss.

Wejście na lokację znajduje się u NPC w WoomyonWoods(17,564).


EmpireRevolution Team

9.07.18


Nowa lokacja MinorSlave Chamber jest już dostępna i znajduje się w miejscu dotychczasowej lokacji Slave za KR EvilCentipede. Lokacja Slave Chamber została przeniesiona i wejście do niej znajduje się za KR BullLeadera.

MinorSlave to dobra alternatywa dla tych, którzy nie są jeszcze na tyle silni aby sprostać potędze zwykłych Slave, lecz pragną zdobyć ich cenny drop. Zalecany poziom: 45-55


EmpireRevolution Team

1.07.18


Dzięki błogosławieństwu bogów, natura będzie przez jakiś czas obfitować w bogactwa mineralne:

W dniach 2-6 lipca (poniedziałek-piątek) szansa dropu rud metali oraz kamieni szlachetnych będzie zwiększona o 25%.


EmpireRevolution Team

29.06.18


Przesilenie letnie już za nami, ale zapraszamy do uczestnictwa w weekendowych mini-eventach:

30 czerwiec (sobota) (12:00 – 22:00) GOLD x2
1 lipiec (niedziela) (12:00 – 20:00) EXP x2
1 lipiec (niedziela) (20:00 – 21:00) Mobbing


EmpireRevolution Team

22.06.18


Od 24 czerwca(niedziela) do 29 czerwca(piątek) doświadczenie zyskiwane z Daily Questów będzie podwojone!

EmpireRevolution Team

15.06.18


Demony przeprowadziły mroczny rytuał, dzięki któremu lordowie mogą odradzać się znacznie szybciej! Od 16 czerwca(sobota), aż do 17 czerwca(niedziela) czas respu wszystkich bossów będzie zredukowany do 1h. Bossy respiące częściej pozostają bez zmian.

Konieczne restarty będą miały miejsce prawdopodobnie w piątek oraz w niedzielę wieczorem!

EmpireRevolution Team

07.06.18


Od 8 czerwca od godziny 10:00 (piątek), aż do 10 czerwca do godziny 22:00(niedziela) drop z lokacji, suba oraz bossa MagicShip będzie zwiększony dwukrotnie. Zbieżcie drużynę i ruszajcie na podbój tajemniczego statku!

Bonus do dotacji w dniach 01.06 - 15.06:

1x PrimalShard* za każde wydane 50PLN

*Shardy będzie można wymieniać u specjalnego NPC na czasowe wersje świecącego miecza - Primala na:

3dni(1 shard)/7dni(2 shardy)/15dni(4 shardy)


Primal
52 Durability|27-82 DC|17-33 MALL|+3 Velocity|+8 Accuracy|+2 Luck|+30% Total Magic Damage|Built-in Green Poison|Duration: 3/7/15 days|Acts as light source|Rare Item


EmpireRevolution Team

27.05.18


Zapraszamy wszystkich (bez względu na poziom) na event z okazji dnia dziecka.

NPC wpuszczający na mapy eventowe znajduje się w centrum King's Landing.

Event będzie trwał od 31 maja(czwartek) od 12:00, aż do 2 czerwca(sobota) do 12:00. Podczas trwania eventu gracze będą mieli możliwość wejścia na specjalne mapy eventowe dostosowane do poziomu graczy. Mobki, które tam znajdziecie będą atrakcyjne zarówno pod względem przyznawanego doświadczenia, jak i różności które w nich znajdziecie.

Na tym zabawa się jednak nie kończy, gdyż zaraz po zakończeniu eventu,
od 2 czerwca(sobota) od 12:00 do 3 czerwca(niedziela) do 12:00 włączamy Drop x2.

Bonus do dotacji w dniach 01.06 - 15.06:

1x PrimalToken* za każde wydane 50PLN

*Tokeny będzie można wymieniać u specjalnego NPC na czasowe wersje świecącego miecza - Primala na:

3dni(1 token)/7dni(2 tokeny)/15dni(4 tokeny)


Primal
52 Durability|27-82 DC|17-33 MALL|+3 Velocity|+8 Accuracy|+2 Luck|+30% Total Magic Damage|Built-in Green Poison|Duration: 3/7/15 days|Acts as light source|Rare Item


EmpireRevolution Team

03.05.18


Udostępniona została nowa lokacja Ninja Territory, na którą można dostać się poprzez NPC w WoomyonWoods(17,564). Lokacja rekomendowana jest głównie dla warów w przedziale 40-52lvl. Jak na ninja przystało, moby posiadają tam specjalne amulety ukrycia, dlatego łatwiej dostrzec ich cienie niż prawdziwe oblicza.

EmpireRevolution Team

11.04.18


Mapa Świata Empire jest od teraz interaktywna: ZOBACZ

Udostępniony został CraftingBox, do którego możecie schować większość przedmiotów potrzebnych do profesji klasowych (do nabycia u Grocerów)

NPC Wielkanocny będzie dostępny do 15 kwietnia!

EmpireRevolution Team

26.03.18


Zapraszamy wszystkich na event wielkanocny!

Event będzie trwał od soboty (31 marca) od godziny 9:00,
aż do wtorku (3 kwietnia) do godziny 21:00
.

Event możecie rozpocząć u NPC Brygida w King’s Landing(401, 365).
Zdobyte fanty możecie wymieniać u NPC Waldek w King’s Landing(430, 365)
Dodatkowo w centrum King’s Landing będzie respił co jakiś czas boss - ImperialChicken, który może nawet wydropić passy na 0xisa!
Więcej szczegółowych informacji znajdziecie u NPC.

Pamiętajcie aby uruchomić grę przez autopatcher (Mir3 AutoPatcher.exe) w celu pobrania niezbędnej mapy eventowej (niektórzy zapewne już zdążyli ją pobrać).

WESOŁYCH ŚWIĄT!

EmpireRevolution Team

17.02.18

Dzień dobry wszystkim, dzisiaj i jutro (17.02 - 18.02) będzie trwał mini event walentynkowy. Podczas trwania eventu na mapach miast WoomyonWoods, Border, Ginko, King'sLanding oraz Valyria będzie można odnaleźć FlowerOfLove, które będą dropiły specjalne matsy. Pozyskane matsy będzie można wymienić u specjalnego NPC w King's Landing na ElixirOfLove lub RingOfLove.
Event zakończy się w niedzielę wieczorem.

12.02.18

Kolejny dzień pełen wrażeń zarówno dla graczy, jak i GM naświetlił pewną niedogodność, które nieświadomie zapewniliśmy całej społeczności. Wiele koncepcji wygląda dobrze na papierze, jeżeli jednak coś jest zrobione źle, to nie będziemy długo trwać w błędzie. Wszystkie zgłaszane przez Was problemy były naprawiane w ciągu 24h od zgłoszenia i póki wystarczy nam sił i czasu postaramy się utrzymać to tempo. Opracowana została koncepcja, która pogodzi zarówno obecny system magii run jak i prośbę graczy, aby TownTeleporty były dostępne bezpośrednio w dropie. Więcej szczegółów już niedługo.

Przez cały czas obserwujemy rozwój Waszych postaci i powoli zbliżacie się do etapu rozwoju, kiedy samotne wyprawy nie są już tak bezpieczne i opłacalne jak grupowe polowania. Zachęcamy całą społeczność bez względu na klasę i poziom do wspólnych aktywności i współpracy. Już nie możemy się doczekać, aż powstaną pierwsze gildie.

11.02.18

Tak oto minął wieczór i poranek – dzień pierwszy.
Drodzy gracze, dziękujemy za entuzjazm i wsparcie jakie Nam okazaliście. Wiele osób było zadowolonych z zawartości jaką dla Was przygotowaliśmy i chętnie pomagało w wyszukiwaniu pomniejszych usterek technicznych, które udało się nam dosyć szybko naprawić. Ogólna frekwencja również dopisała, gdyż zostało utworzonych ponad 100 kont, a całkiem spora liczba osób zalogowanych utrzymywała się zarówno rano, w południe jak i późnym wieczorem. Nie spoczywamy jednak na laurach i działamy dalej by dostarczyć zawartość, która w spełni Wasze oczekiwania. Liczymy na dalszą współpracę, gdyż bez Was możemy przeoczyć wiele subtelnych szczegółów. Postarajmy się zatem, aby każdy aspekt tego fantastycznego świata był perfekcyjnie dopracowany oraz dostarczał samych niezapomnianych wrażeń.
Samych legendarnych dropów i jeszcze więcej expa miromaniacy!

10.02.18

EmpireRevolution właśnie wystartował! Dzielni wojownicy, potężni magowie oraz nieśmiertelni taoiści połączcie swoje siły w walce przeciw siłom zła nawiedzającym Naszą piękną krainę. Zdobywajcie tę ziemię i czyńcie ją sobie poddaną, do boju!
Zachęcamy do zapoznania się w dostępnymi regulaminami oraz poradnikami.
Jeżeli z jakiegoś powodu nie znaleźliście tego, czego szukacie to śmiało pytajcie. Nasz zespół chętnie rozwiąże wszystkie wasze problemy.
Jeżeli zdarzy Wam się napotkać jakieś błędy lub nieprawidłowości w grze to również prosimy o szybkie zgłoszenia.
Pamiętajcie aby uruchamiać grę przez AutoPatcher, gdyż konieczne jest pobranie kilku dodatkowych plików!

07.02.18

Jak zauważyliście, można już pobrać grę. Przycisk tak duży, że raczej ciężko nie zauważyć.
Dodatkowo udostępniamy Wam już teraz możliwość założenia konta do gry. Sekcja znajduje się w panelu do zarządzania własnym kontem lub klikamy w ten bezpośredni link.

31.01.18

Witamy na nowym forum servera Legend of Mir 3 - EmpireRevolution!
Server startuje już 10 lutego o godzinie 10:00.
To idealny moment by razem z resztą społeczności zacząć odkrywać nowe krainy, zdobywać umiejętności i stawić czoło potężnym lordom tych krain by stać się legendą!
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi regulaminami oraz dostępnymi poradnikami. Większość przydatnych tematów oraz rozpoczętych przez was dyskusji została przeniesiona ze starego forum, jednak jeśli ktoś pragnie odszukać ważne informacje, stare forum będzie wkrótce dostępne w postaci archiwalnej.

EmpireRevolution Team