Locations

Mino Temple

Level: ~48-65
Pustynna świątynia pod DreadDesert zamieszkała przez straszliwe minotaury. Czy zdołasz pokonać ogromny labirynt i stawić czoła MinoTaurus'owi?
Monsters

Warrior Planet

Level: ~50-65
Miejsce zamieszkałe przez wielkich wojowników. Drogę do nich może wskazać Ci pewien człowiek na południowo-zachodnim krańcu Woomyon Woods.
Monsters

Rot Cave

Level: ~55-62
Wejścia do jaskiń gnijących robali położone są w Meereen. W pojedynkę nie stanowią dużego zagrożenia, ale mogą w oka mgnieniu otoczyć swe ofiary i zdominować liczebnością oraz cechującą je niezwykłą szybkością.
Monsters

Shadow Labirynth

Level: ~49-60
Labirynt cienia położony jest w krainie Asshai. Tylko najbardziej doświadczeni w swoim fachu Taoiści zdołają przetrwać konfrontacje z siłami cienia by opowiedzieć o tym miejscu potomnym i stać się częścią legendy o zgładzonym Shadow King'u. Lokacja dostępna jedynie dla Taoistów na poziomie 49+.
Monsters

Haunted Cave

Level: ~53-63
Jaskinia upiorów, do której można się dostać z wioski nieumarłych. Władzę nad podziemiem sprawuje tam legendarna Echidna.
Monsters

Tajemnicza Kraina

Level: ~53-85
Tajemnicza kraina, którą odkryć mogą tylko najwytrwalsi i najbardziej doświadczeni w swoim fachu Taoiści. Kto wie jakie fantastyczne stworzenia ją zamieszkują... Lokacja dostępna jedynie dla Taoistów na poziomie 53+ z częściowym postępem Questu Tajemnicza Kraina.
Monsters