Legend of Mir 3 - Empire Revolution - Download

Uruchomienie Empire Revolution

Po pobraniu instalatora EmpireRevolution można rozpocząć proces instalacji, podczas którego wystarczy wskazać miejsce na dysku, w którym zostaną umieszczone pliki gry.

(!) Jeżeli instalator z jakiegoś względu nie chce się od razu uruchomić odczekaj chwilę. Na niektórych komputerach może to trwać do kilku minut.

(!) W rzadkim przypadku może się zdarzyć, że proces instalacji lub uruchamianie gry będzie blokowane przez programy antywirusowe. W takim wypadku należy wyłączyć czasowo antywirusa na czas instalacji lub dodać lokalizację Mira do wyjątków.

Po zainstalowaniu plików na dysku należy otworzyć folder główny z grą i uruchamiać ją przez Mir3 AutoPatcher.exe.

Uruchamiając grę poprzez AutoPatcher mamy pewność, że już nigdy nie zabraknie nam wymaganych plików, gdyż brakujące pliki będą automatycznie pobierane przed uruchomieniem gry. Jeżeli po uruchomieniu mamy problemy z rozdzielczością/kolorami lub innymi sprawami technicznymi, szczególnie jeżeli korzystamy z najnowszych systemów Windows, to warto kliknąć prawym przyciskiem myszy na Mir3 AutoPatcher.exe i wybrać z menu kontekstowego rozwiązywanie problemów ze zgodnością, gdzie zwykle najlepszą opcją jest ustawienie zgodności z Windows XP Service Pack 3.Pobierz grę

Po zainstalowaniu gry należy pobrać Patch 1.2 i rozpakować do głównego folderu gry (podmiana plików):

Patch 1.2


Jeżeli chcesz poprawić płynność gry na Windows 10, to możesz pobrać eksperymentalny zestaw bibliotek i rozpakować je do głównego folderu gry.
Gra się będzie przez to uruchamiać dłużej(czarny ekran 1-2 minuty):

(!) Uwaga, pliki pochodzą z zewnętrzego źródła (udostępnione przez: Ospa). Używacie je na własną odpowiedzialność!

Windows 10 FPS Fix