Legend of Mir 3 - Empire Revolution - Diamond System

DIAMOND SYSTEM


Diamond system nagradza graczy, którzy regularnie logują się do gry i w pewnym stopniu rekompensuje kilkudniowe nieobecności sprawiając, że grając rzadziej jest łatwiej nadgonić innych graczy z doświadczeniem.

Pierwsze logowanie gracza da mu 1 diament. Ilość diamentów można sprawdzić w specjalnym menu pod przyciskiem [D], tam też znajdziemy kilka opcji wykorzystania przyznanych diamentów.
Jeżeli logujemy się codziennie, to każdego kolejnego dnia dostajemy o 1 diament więcej, aż do maksymalnej ilości 5/dziennie.

W przypadku, gdy z jakiegoś powodu gracz nie zaloguje się przez jeden dzień jego postęp w zdobywaniu diamentów zostaje zresetowany i przy logowaniu następnego dnia dostanie rekompensatę w postaci bonusu +10% expa/24h. Każdy dzień nieobecności zwiększa tę premię o +10%, aż do maksymalnego poziomu 30%.

Logując się po raz kolejny po otrzymaniu rekompensaty expa gracz otrzyma 1 diament i będzie mógł kontynuować progress.

Za uzbierane diamenty gracz może wskrzeszać się w mieście, w miejscu swojej śmierci, otrzymać status VIP(+30% exp/24h), zabezpieczyć swój ekwipunek przed wypadaniem, czy też wynająć pomocnicze moby.