Legend of Mir 3 - Empire Revolution - Charmy do Expa

Charmy/Taliki do expa


Charmy, również popularne nazywane talikami do expa, to rzadkie przedmioty występujące w dropie lub IntegralShopie. Aby użyć takiego charma należy udać się do Valyrii, gdzie NPC Andariel(369,263) przeprowadza ludzi przez wrota na specjalną lokację. Każdy z charmów może być użyty tylko przez osoby spełniające jego wymagania poziomowe. Gdy już znajdziemy się na specjalnej lokacji mamy około 2 minut na zabicie występujących tam 10 Ghouli. Każdy z nich daje procentową ilość expa zależną od poziomu gracza i użytego talizmanu.

Istnieją następujące charmy:

CharmOfClarity CharmOfClarity(15-35 lvl) – 90% expa z danego poziomu za wyczyszczenie mapy
CharmOfDevotion CharmOfDevotion(36-47 lvl) – 35% expa z danego poziomu za wyczyszczenie mapy
CharmOfIllumination CharmOfIllumination(48+ lvl) – 5% expa z danego poziomu za wyczyszczenie mapy

Aby wejść na specjalną lokację oprócz charma gracz musi uiścić także opłatę w Integralach zależną od użytego charma. Przez wrota można przechodzić dowolną liczbę razy, jednak każde kolejne wejście będzie kosztowało 2x więcej Integrali. Licznik wejść resetuje się na koniec każdego miesiąca.

(!) CharmOfIllumination na życzenie graczy został wycofany z IntegralShop.

Podsumowując taliki do expa to spory zastrzyk doświadczenia do zdobycia w krótkim przedziale czasowym. Można ich używać rozsądnie (ekonomicznie) lub mniej rozsądnie, jednak należy pamiętać że jest to tylko dodatkowy exp, a nie metoda expienia.