Zmiany

Awatar użytkownika
Oxis
Administrator
Administrator
Posty: 631
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 1:53 pm

Re: Zmiany

Post autor: Oxis » śr maja 11, 2016 7:31 pm

- dodano HeroGroup w evencie za JoG; w grupach Super i Hardcore dodano więcej subbosów z mocniejszych lokacji
Awatar użytkownika
Oxis
Administrator
Administrator
Posty: 631
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 1:53 pm

Re: Zmiany

Post autor: Oxis » pt maja 13, 2016 7:18 pm

- dodano możliwość sprawdzenia ochrony EQ pod 'D'
- dodano możliwość wymiany punktów zebranych za MonsterMatch na nagrody (szczegóły u NPC)
- PrimaevalBoots (czasowy item) zostały wycofane z dropu i wszystkie istniejące pary butów zostaną usunięte z serwera; za komplikacje przepraszamy
- SurvivalEvent został wyłączony do odwołania
Awatar użytkownika
Oxis
Administrator
Administrator
Posty: 631
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 1:53 pm

Re: Zmiany

Post autor: Oxis » sob cze 04, 2016 10:07 pm

- dodano kolejny poziom u NPC przy wymianie FP na EXP (lvle 70+ -> 120FP = 1%)
- zmniejszono koszt naprawy InfernalSeta
- usunięto §7 pkt 1  z regulaminu serwera mówiący o "1. Nie można stawać na itemie dropniętym przez gracza, ani na dropie należącym do innej osoby.", ponieważ powtarzał się w zapisie §12 pkt 2 mówiącym o tym samym
- zmniejszono cenę matsów DevilStone, LavaFragment, AngelFlute
- zmieniono grafikę przedmiotu BlueJadeRing; zmieniono grafiki BerserkerSet i MythicalSet (sety za PhoenixCoins)
- dodano długo oczekiwaną lokację FrozenDungeon wraz z nowymi itemami; można podejrzeć moby/itemy w zakładce Locations; wejście na lokację na mapie Snow Town (Iglo); w celu posiadania map proszę uruchomić autopatchera
- dodano NPC u którego możesz kupić zwoje dzięki którym podnoszenie skilli będzie tańsze (NPC znajduje się w Bichonary); póki co działa tylko w int shopie bezpośrednio u NPC 

PS. Jakiekolwiek bugi związane z lokacją proszę zgłaszać w trybie natychmiastowym. Wykorzystywanie będzie karane nadzwyczaj surowo.
Awatar użytkownika
Oxis
Administrator
Administrator
Posty: 631
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 1:53 pm

Re: Zmiany

Post autor: Oxis » czw cze 30, 2016 8:03 pm

- FrozenQueen KR -> respi o jeden mob więcej
- FrozenQueen minimalnie szybciej chodzi
- z lokacji FrozenDungeon oraz KR będzie zawsze wyrzucało do SnowTown, aby nikt się nie podropił
- umożliwiono dokonywanie dotacji poprzez SMS, integrali jest o wiele mniej niż przy normlanej dotacji, ponieważ ponad 50% trafia do usługodawcy - integrale są automatycznie aktualizowane po wykonaniu relogu w grze (WARNING! Proszę pamiętać, aby podać poprawny Login(ID), w innym przypadku integrale nie zostaną dodane automatycznie i wszystko się wydłuży)
- została również dodana opcja PayU z wykorzystaniem opcji od naszej serwerowni (biznes-host); przy tej metodzie płatności należy standardowo wysłać wiadomość do GM.
UWAGA! Wspierając serwer za pośrednictwem tej metody wszystkie osoby dostaną 20% więcej integrali. Promocja ważna do odwołania!
Awatar użytkownika
Oxis
Administrator
Administrator
Posty: 631
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 1:53 pm

Re: Zmiany

Post autor: Oxis » wt sie 02, 2016 4:33 pm

- dodano 20 DQ na level 75+
- poprawka co do butów z DeathDesert - usunięto pozostałe dwie pary, które pominąłem przy ostatnich zmianach
Awatar użytkownika
Oxis
Administrator
Administrator
Posty: 631
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 1:53 pm

Re: Zmiany

Post autor: Oxis » pn sie 29, 2016 4:09 pm

- zostały dodane 3 questy na FP (łącznie do uzyskania 400 FP), NPC znajduje się w Numa
Awatar użytkownika
Oxis
Administrator
Administrator
Posty: 631
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 1:53 pm

Re: Zmiany

Post autor: Oxis » wt paź 25, 2016 7:45 pm

- zmiana wymagań levelowych w taosowych setach:
DarknessNecklace 63 => 62
EvilSoulRing 66 => 64
EvilSoulBracelet 67 => 65
EvilSoulNecklace 69 => 66
- przy zabiciu FrozenQueen, KR będzie czyszczone ze wszystkich mobów
- zmniejszono wylot gadżetów z lokacji Hero
- w związku z występującym bugiem na SlaveChamber (szybsze respienie mobów), zmieniono ich czas respu oraz zmniejszono ilość (czasowo wychodzi identycznie jak do tej pory) - jeżeli to nie pomoże, to zrobie resp na skrypt

*Wszystkie zmiany dostępne dopiero po restarcie serwera
Awatar użytkownika
Oxis
Administrator
Administrator
Posty: 631
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 1:53 pm

Re: Zmiany

Post autor: Oxis » śr lis 09, 2016 4:51 pm

- powrót respu Slave tak jak było na początku (zmienił się tylko mechanizm) - respi 30 slave/18 minut
Awatar użytkownika
Oxis
Administrator
Administrator
Posty: 631
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 1:53 pm

Re: Zmiany

Post autor: Oxis » sob gru 03, 2016 7:22 pm

- obniżenie kosztu ochrony EQ za integrale: 200 => 70 per item/10 days

Zmiana będzie dostępna po restarcie serwera.
Awatar użytkownika
Oxis
Administrator
Administrator
Posty: 631
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 1:53 pm

Re: Zmiany

Post autor: Oxis » pn gru 12, 2016 7:12 pm

- krafter itemów 3 in 1 otrzymał możliwość ulepszania Battle/EvilSoul/Jungle setów
- w związku z powyższym wprowadzono trochę zmian w itemach, poniżej link do wszystkich wprowadzonych zmian
http://empireserver.pl/documents/itemy-changes.htm

Zmiana będzie dostępna po restarcie serwera.
Awatar użytkownika
Oxis
Administrator
Administrator
Posty: 631
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 1:53 pm

Re: Zmiany

Post autor: Oxis » śr lut 08, 2017 10:09 pm

- zlomiarz itemow (Mongchon) :
Do pustynnej ziemi przywędrował znany zbieracz złomu Asa i ma dla was ofertę. Za każdy kawał solidnego śmiecia dostaniecie od niego prezent w postaci specjalnych skrzynek. Im bardziej wartościowy przedmiot mu ofiarujecie tym lepszą jakościowo skrzynkę otrzymacie. Asa jest jednak wybredny i przyjmuje jedynie przedmioty z listy, którą sam sporządził. Skrzynki mogą zawierać dwa nowe przedmioty tj. PerfectBlackIronOre oraz RefiningStone użyteczne do nowego procesu refowania broni z szansą 100% oraz do specjalnego procesu refowania broni, która osiągnęła już swój maksymalny poziom. Aby otworzyć skrzynkę wystarczy kliknąć ją dwukrotnie podobnie jak zwykłą miksturę. Skrzynki można również wymieniać z innymi graczami lub podarować komuś w ramach prezentu niespodzianki. Szansa na zdobycie PerfectBlackIronOre, RefiningStone oraz innych cennych przedmiotów rośnie wraz z klasą skrzynki.
- refine na 100% (TaoSung)
Pustynny kowal opracował nową, niezawodną metodę refowania broni z 100% pewności, że proces się powiedzie. Nie jest to jednak tani sposób, gdyż kowal potrzebuje m.in. PerfectBlackIronOre oraz solidną zapłatę. Tą metodą można refować broń aż do uzyskania jej maksymalnego poziomu.
- refiner do +127 (Monastery -> kapliczka)
Mnisi i pustelnicy medytujący w zakamarkach starożytnego klasztoru skrywają wiele tajemnic, ale jedna z nich ujrzała ostatnio światło dzienne. Opracowali oni specjalną metodę refowania broni, która pozwala wzmacniać nawet oręż, który osiągnął już swój maksymalny poziom. Metoda jest niezwykle kosztowna, ale czego się nie robi dla ulubionego nożyka… W procesie konieczne jest użycie niezwykle rzadkiego RefiningStone oraz PerfectBlackIronOre, aby mieć pewność że rytuał się powiedzie. Mnisi zazdrośnie strzegą swego sekretu, dlatego wędrowcze strzeż się gdyż nie będą patrzeć na Ciebie przyjaznym okiem, gdy będziesz przechadzał się po ich posiadłości.
- modyfikacja statystyk warowych necków (przejście z hpr/mpr na accuracy/agility); poglądowe zmiany poniżej
http://empireserver.pl/documents/necki_ ... hanges.htm
- zwiększenie szansy na drop na lokacji Frozen Dungeon
- minimalna zmiana respów bossów: MonasteryKing, MagmaKing, FrozenQueen (aby wszystkie nie respiły równo o tej samej porze)
- nowa lokacja OrkCitadel w fazie beta testów (póki co bez dropu)
- dodano nowe przedmioty: ReceiptBox (losowa receptura na adv), HeroCrystalBox (zestaw kamyków do przywoływania HeroKing lub HeroSummoner), HeroRingBox (1 z 3 ringów z HeroKing), FrozenRingBox (1 z 3 ringów z FrozenQueen)
Ostatnio zmieniony śr lut 08, 2017 10:57 pm przez Oxis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Oxis
Administrator
Administrator
Posty: 631
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 1:53 pm

Re: Zmiany

Post autor: Oxis » wt lut 14, 2017 2:22 pm

Zmiany w evencie grupowym (szczegóły eventu tutaj)
- uproszczono poziom trudności
- obniżono ceny nagród

Pamiętajcie, że w evencie nie musicie zabić wszystkich mobów. Tyle ile zdążycie lub dacie radę, tyle punktów będziecie mieli i mogli wykupić nagrody!

Pozostałe zmiany:
- zmodyfikowano NPC Andariel, wprowadzono NewbieBooster (szczegóły działania/opis znajduje się u NPC)
- dodano do autopatchera mapy do pobrania pod nową lokację (OrkCitadel) - wkrótce zostanie otwarta!
Awatar użytkownika
Oxis
Administrator
Administrator
Posty: 631
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 1:53 pm

Re: Zmiany

Post autor: Oxis » pn lut 20, 2017 12:02 pm

Jeszcze kilka zmian, ale to już finisz : )
- był straszny 'burdel' w statystykach naszych hełmów, dlatego sporo się tutaj zmieniło, aby miało to ręce i nogi - dokładna rozpiska zmian znajduje się
tutaj
- sprostowano brak velocity na broniach u tao od 57 lv
- zamieniono mapy DeathDesert F2 z F1, aby dojście na nową lokację (OrkCitadel) było krótsze, tj. znajdowało się na F1
- zmniejszono koszt CharmOfClarity i CharmOfDevotion za integrale

Przypominam również o zmianie w regulaminie zajmowania KR, które obowiązują od dzisiaj, tj. 20.02.17.
Awatar użytkownika
Eter
GameMaster
GameMaster
Posty: 508
Rejestracja: czw paź 06, 2016 11:31 pm

Re: Zmiany

Post autor: Eter » śr kwie 26, 2017 5:39 pm

Aktualizacja regulaminu serwera - §10 - Wojny o miasta.
Dodanie punktu 3 i 4.
3. Zabrania się wywoływania wojen w okresie świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy.
4. Zabrania się celowego wywoływania wojen, które mogłyby kolidować z zapowiedzianym przez GM eventem (nie dotyczy eventów automatycznych).
Zablokowany